CZ EN

Seminář k odpovědnému veřejnému zadávání (5. 11. 2018)

5. listopadu 2018 se opět uskuteční seminář v rámci Akademie veřejného investování, jehož cílem je poskytnout zejména zadavatelům základní, nicméně komplexní vhled do tématu odpovědného veřejného zadávání („OVZ“), seznámit je s právním ošetřením OVZ, tématy OVZ, příklady veřejných zakázek i zahraniční zkušeností.

Kdy: 5. listopadu 2018, od 9.00 do 12.30 hod. (prezence od 8:30)
Kde: Akademie veřejného investování (AVI), Pařížská 4, Praha 1 (mapa).

V praktické části ukážeme veřejné zakázky, na nichž je demonstrováno právní zakotvení, zvolené téma a přístup zadavatele. Jedná se o konkrétní příklady (od jednoduchých z ČR, přes složitější, až ke komplexním ze zahraničí), na vybraných z nich ukazujeme maximum možného: od výběru předmětu plnění a tématu, předběžných tržních konzultací, formulací v zadávací dokumentaci – požadavek, způsob prokázání, až po kontrolu a další související ujednání smlouvy, evaluace dosaženého výsledku apod. Zmíněna je i případná judikatura SDEU apod.

Plánovaná je i krátká práce ve skupinách, kdy se účastníci věnují některému z připravených modelových témat. Např. volba vhodné zakázky (předmětu plnění) v prostředí zadavatele nebo identifikování vhodného požadavku a ověření v rámci zadávacího řízení.

Na seminář se můžete přihlásit vyplněním elektronického formuláře níže. Účast je zdarma.

Školení k odpovědnému zadávání (05.11.2018)
Prosím, zanechte nám svůj telefon pro případ potřeby Vás rychle informovat.
Sending