CZ EN

Mezinárodní workshop – komunikace mezi zadavateli a dodavateli ve veřejném zadávání (18. září)

 

Efektivní a komplexní odpovědné veřejné zadávání často vyžaduje, aby při hledání vhodného řešení došlo k zapojení trhu. Vhodná komunikace v mezích zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, se tak stává zcela nezbytnou součástí zadávání veřejných zakázek.

K tématu komunikace mezi zadavateli a dodavateli proto proběhl v Lichtenštejnském paláci v Praze dne 18. září 2017 mezinárodní odborný seminář, organizovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí (projektovým týmem „Podpora implementace a rozvoje sociálně odpovědného veřejného zadávání“) a Ministerstvem zemědělství, ve spolupráci s Úřadem vlády České republiky, Sekcí místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace. Cílem semináře bylo představit posluchačům rámec tohoto tématu a nové postupy, které lze využívat i v České republice.

Své zkušenosti a dobrou praxi při komunikaci mezi zadavateli a dodavateli sdíleli nejen britští odborníci v oblasti odpovědného veřejného nakupování a zadávání veřejných zakázek, ale i sami pořadatelé, Ministerstvo práce a sociálních věcí a Ministerstvo zemědělství.

 

Program semináře a více o hostech semináře je uvedeno zde v letáčku.

 

S některými z prezentací přednášejících se můžete seznámit níže:

 

Související dokumenty a externí zdroje diskutované na semináři:

 

Více o tématu Podpora komunikace zadavatelů a dodavatelů při zadávání veřejných zakázek z pohledu odpovědného veřejného zadávání naleznete také zde.